MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 11587479

nr 1158 7479

ORIENTAL RUG

133x213, wear, damages.

orientalisk, 133x213

Condition: slitage, skador

SEK 250

Monday January 29 2018
at 20:23:57